« Zpět na všechny příspěvky

Studijní kolekce

Vzhledem ke stávající situaci, která se dotýká nás všech, jsme se rozhodli studentům ulehčit přístup ke studijním materiálům, které jsou v době uzavření knihoven "nedostatkové zboží". Vytvořili jsme Studijní kolekci v rámci naší online databáze odborných zdrojů PablikadoTato kolekce je k dispozici zdarma všem uživatelům institucí, které mají předplacený citační manažer Citace PRO Plus. 

Jak se ke studijní kolekci dostat?

Stačí se přihlásit do manažeru Citace PRO Plus, tak jak jste zvyklí a pomocí oranžové ikony čtverce vpravo nahoře můžete přejít do databáze Pablikado, kde už budete automaticky přihlášeni a uvidíte obsah Studijní kolekce.  
Poté si zvolíte zdroj, se kterým budete pracovat buď na webu, nebo si jej stáhnete do stejnojmenné aplikace. Aplikace nabízí funkce jako podtrhávání, zvýrazňování, vkládání poznámek a také odesílání citátů přímo do svého účtu v manažeru Citace PRO PlusAplikaci Pablikado lze zdarma stáhnout na Google Play.


Studijní kolekce bude k dispozici zdarma minimálně do 30.4. 2020. Přihlásit do kolekce se můžete rovnou z webu Pablikada, i bez přihlašování do manažeru Citace PRO Plus.


Jak funguje Pablikado?


Markéta Kytnerová, 2020-03-18


Sdílet příspěvek: